ID-nes.cz - Hodnota webu | Cena webu

Prodej Webových stránek - Prodej domén

Chcete prodat své webové stránky, prodat svoji doménu?

id-nes.cz umožňuje lidem, prodat vám své webové stránky nebo název domény a umožnit lidem kontakt s vámi, které mohou zajímat vaše webové stránky/doména.

Chcete-li říci lidem, že mohou prodávat své webové stránky nebo prodat název domény s dobrou nabídkou, postupujte podle těchto jednoduchých pokynů.

  1. Registrovat/Přihlásit se na id-nes.cz.
  2. Zkontrolujte, zda vaše webové stránky/domény id-nes.cz (Otevřít id-nes.cz domovskou stránku a napište název vaši webové stránky/domény a klikněte "Kalkulovat").
  3. Po analýze a výpočtu vaší webové stránky je cena hotova, klikněte na "Prodat své webové stránky/doménu" odkaz pod sekci s widgety. Nebo klikněte na Hlavní panelu odkaz v menu.
  4. Ověření webu. Vložte HTML kód na svých webových stránkách na hlavní (root) stránku a zadejte informace, které jsou požadovány a klikněte na tlačítko "Ověřit". Pokud bude ověření úspěšné, pak vyplňte formulář a vaše webové stránky/doména se začne prodávat na id-nes.cz.
  5. Zkontrolujte, zda vaše doména/webové stránky jsou uvedené na Koupit stránky stránce.
  6. A čekejte na lidi, kteří vás kontaktují. Pokud někoho zaujmou vaše webové stránky/doména, obdržíte e-mail od svého potenciálního kupujícího, včetně jeho/její kontaktních informací.

Zkontrolujte webové stránky a domény na prodej